Antradienis, sausio 21, 2020

Apie mus

Chirologė Lara Adžgauskienė - vadina save mokslininke, tyrinėjančia rankas, ir sako, kad jose surašyta daug: mūsų praeitis, ligos, išgyvenimai, net mąstymo būdas. Lara prisipažįsta jau vaikystėje žinojusi, kad gali ir mato daugiau nei kiti ir nemažai iš savo senelio, kuris buvo ekstrasensas. Chirologė ne tik atlieka gyvas konsultacijas pagal rankas/delnus. Jau daugelį metų buria Taro kortomis gyvai, teikia klientams ekstrasensines konsultacijas, užsiima biolokacija. Dalyvavo daugelyje televizijos laidų kaip ezoterikos ekspertė, duoda interviu chiromantijos, ezoterikos temomis televizijai, spaudai ir portalams.

Numerologė Miglė Adžgauskaitė - gilintis į numerologiją ir ezoterikos paslaptis pradėjusi paauglystėje, nuo 2010 metų profesionaliai tyrinėja ir analizuoja klientų asmenines charakteristikas, profesinį ir partnerių suderinamumą sudarinėdama numerologines bei Taro kortų prognozes. Jos atlikti rašytiniai numerologiniai tyrimai jau padėjo atsakyti į įvairiausius gyvenimo klausimus šimtams patenkintų klientų. Įgijusi patirties nuo 2014 konsultuoja klientus ir gyvai. Nuo 2012 metų aktyviai domisi ir praktikuoja kuriamąją vizualizaciją. Numerologė teikia gyvas konsultacijas konferencijų ir kitų renginių metu, organizuoja seminarus ir kūrybines dirbtuves kuriamosios vizualizacijos, kūrybos bei norų išlaisvinimo temomis, veda grupines meditacijas. Dirba tiek su grupėmis, tiek asmeniškai su žmonėmis, kuriems trūksta motyvacijos ar yra sunku praktikuoti vizualizaciją savarankiškai. Taip pat dirba su biolokacija (švytuoklėmis).

Rašo straipsnius numerologijos, vizualizacijos, visatos traukos dėsnio ir kitomis ezoterikos temomis internete ir žurnale „Būrėja“.

Miglė Adžgauskaitė – diplomuota grafikos menininkė (VDA grafikos bakalauras, 2015 m.) – kuria harmonizuojančias asmenines Mandalas, bei paveikslus dvasine ir ezoterine tematika, o taip pat gamina asmenines švytuokles naudodama įvairius akmenis ir kristalus pagal užsakymą.

 

Dėl asmeninių konsultacijų ir kitų paslaugų rašyti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Parašykite kokios informacijos tikitės: atsakymų į kelis konkrečius klausimus, detalios gyvenimo studijos ar pan. Mes pasiūlysime kainą ir susitarsime dėl konsultacijos laiko.

Kai kurios konsultacijos gali vykti ir virtualiai.

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 29 svečiai (-ių) ir narių nėra

Aš Facebook'e