Antradienis, gruodžio 10, 2019

Būrimas taro kortomis

Taro kortos naudojamos pranašauti ateitį. Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus. Kortos, iliustruotos mitiniais herojais, archetipiniais personažais ir reikšmingais simboliais, pasitarnauja kaip mediumas suvokimams, intuicijoms ir reginiams nagrinėti, leidžia praskleisti uždangą, skiriančią sąmonę ir pasąmonę, įsiklausyti ir pažinti save bei Visatos dėsnius.

78 Taro kortos skirstomos į du arkanus - didįjį ir mažąjį. Didįjį arkaną sudaro 22 "filosofinės" Taro kortos, o mažająjį - paprastos 56 kortos.

Taro kortų kilmė nėra aiški, jų istorija apipinta legendomis. Vieni šaltiniai teigia, kad kortos atkeliavo iš Egipto - kilo iš senovėje čia pranašavimo tikslams naudotų plokštelių su paslaptingais simboliais, kurias interpretuodavo tik vyriausieji žyniai. Kiti šaltiniai teigia, kad Taro kortos atsirado Indijoje arba Kinijoje, vėliau pateko čigonams į rankas ir taip pasiekė Europą. XVIII amžiuje Taro kortos pasitelktos būrimui ir šiuo tikslu naudojamos iki šių dienų.

Pasirinkite būrimo būdą

Laiko juosta - trijų kortų būrimas, padedantis išsiaiškinti praeities klaidas, suprasti dabarties situaciją ir pažiūrėti į ateities perspektyvas

Dienos korta - Kaip šios dienos horoskopas padės priimti teisingus sprendimus ar suprasti savo vidinę būseną.

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra

Aš Facebook'e