Antradienis, sausio 21, 2020
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lietuva nuo lygiadienio iki lygiadienio

21 Gruo 2012

Bendra prognozė mūsų šaliai 2012 gruodžio 21 d. - 2013 gruodžio 21 d.

Šiandien mūsų šalis išgyvena audringas metaimorfozes. Ką jos atneš? Ko galime tikėtis kitąmet? Štai kokios iškalbingos kortos krito tarologei Larai Adžgauskienei.

Nors vėl gyvensime „ne pagal kišenę”, tačiau verslui metai bus palankesni nei praėjusieji. Ypač, jei paisysime sąžiningų mainų principo: tinkamai įvertinsime kokybiškas prekes ar paslaugas, o tuščius pasiūlymus gebėsime siųsti ten, kur jiems ir vieta - Į šiukšliadėžę. Tačiau, jei bandysime viską keisti keliose srityse vienu metu - vis tiek neišvengsime blaškymosi. Daug laiko sugaišime bandydami gauti lėšų iš ten, iš kur jų gauti jau nebeįmanoma. Ieškodami naujų vertybių susidursime su lig šiol visai nežinomomis sritimis. Todėl norėdami nepralaimėti, turėsime dirbti labai kūrybiškai. Tam metas palankus - aplink tvyro stipri kūrybinės energijos koncentracija. Ji gali nulemti intensyvesnes naujų savirealizacijos galimybių paieškas bei motyvuotą žmonių saviraiškos skatinimą.

Skaityti daugiau...

Baltosios magijos ritualai

01 Bal 2013

Žurnalas „Ieva" 2013 balandis

Chiromantija — menas ir mokslas spėti žmogaus ateitį iš rankos — siekia ne vieną tūkstantmetį. Mes dažnai visus su ateities spėjimu susijusius ritualus, ar tai būtų kortos, ar runos, ar rankų linijų tyrinėjimas, pavadiname vienu žodžiu „burtai". Tačiau chiromante Lara Adžgauskienė savęs nei būrėja, nei ragana nevadina.

Elvyra Žvirblienė

Lara, kodėl ne būrėja ir ne ragana? Juk jau nuo senų laikų žmonės sakydavo: „Einu pas būrėją išsiburti iš delno."

Tik pradėjusi domėtis šiais dalykais, iš savo mokytojo gavau labai gerą pamoką. Buvau jauna, mano intuicija gera, mokėjau skaityti ateitį iš delno. Jau studijų metais tyrinėjau savo draugų rankas, o svarbiausia, kad pildydavosi viskas, ką jiems išpranašaudavau. Dėl to lengvabūdiškai ir išpyškinau mokytojui, jog esu ragana iš prigimties, bet jis tik šyptelėjo ir ramiai paaiškino: „Raganos vardą reikia užsitarnauti." Dabar, kai jau turiu įvairiapusės patirties ir kur kas daugiau žinių nei anuo laiku, ragana savęs nebepavadinčiau. Esu greičiau mokslininkė, kuri tyrinėja rankas. Tai labai susiję su mano pirma profesija - menotyra. Ir vienu, ir kitu atveju tyrinėdama remiesi jgytomis žiniomis, praktika ir prigimtine intuicija. Esu tas žmogus, kuriam galbūt duota daugiau jžvelgti ir perskaityti. Čia kaip ir bet kuriame moksle, kad ir matematikoje, vienas moka skaičiuoti, o kitas yra Pitagoras. Beje, Pitagoro kvadratas - tikrų tikriausia magija, jį nupiešus, galima labai daug pasakyti apie bet kurį žmogų. Tačiau visi žinome, jog Pitagoras nei raganius, nei burtininkas, tik jo proto jėga buvo labai didelė.

Skaityti daugiau...

Rankų linijų nepakeisi

01 Lie 2013

„Kiekvienas dalykas, kuris atsitinka mūsų gyvenime, turi atsitikti. Nieko nevyksta šiaip sau ar netyčia. Jeigu žmogui duodamas išbandymas, vadinasi, reikėtų permąstyti, kokie jo tikslai, kokie uždaviniai. Galbūt einama ne tuo keliu?" - sako žmogaus ateitį iš delno linijų skaitanti chiromantė Lara Adžgauskienė.

Kaip nutiko, kad bai­gusi menotyros stu­dijas pasukote kitu keliu?

Tikriausiai reikėjo pabaigti menotyrą, kad suvokčiau, ko­kiu būdu tyrinėti rankas. Gal toks mano pašaukimas? Mano senelis iš prigimties buvo tikras ekstrasensas. Taigi pirmųjų žinių gavau iš jo, dar vaikystėje mokėjau panaikin­ti skausmą ir mačiau daugiau, nei kiti. Studijų metais mėgau žiūrėti į draugų rankas, daug atsakymų rasdavau knygose. Kita vertus, intuicija - įgimtas dalykas, niekur to neišmok­si. Turėjo praeiti šiek tiek lai­ko, kad suprasčiau, ko iš tie­sų noriu.

 

Skaityti daugiau...

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra

Aš Facebook'e