Antradienis, birželio 18, 2019
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lietuva nuo lygiadienio iki lygiadienio

21 Gruo 2012

Bendra prognozė mūsų šaliai 2012 gruodžio 21 d. - 2013 gruodžio 21 d.

Šiandien mūsų šalis išgyvena audringas metaimorfozes. Ką jos atneš? Ko galime tikėtis kitąmet? Štai kokios iškalbingos kortos krito tarologei Larai Adžgauskienei.

Nors vėl gyvensime „ne pagal kišenę”, tačiau verslui metai bus palankesni nei praėjusieji. Ypač, jei paisysime sąžiningų mainų principo: tinkamai įvertinsime kokybiškas prekes ar paslaugas, o tuščius pasiūlymus gebėsime siųsti ten, kur jiems ir vieta - Į šiukšliadėžę. Tačiau, jei bandysime viską keisti keliose srityse vienu metu - vis tiek neišvengsime blaškymosi. Daug laiko sugaišime bandydami gauti lėšų iš ten, iš kur jų gauti jau nebeįmanoma. Ieškodami naujų vertybių susidursime su lig šiol visai nežinomomis sritimis. Todėl norėdami nepralaimėti, turėsime dirbti labai kūrybiškai. Tam metas palankus - aplink tvyro stipri kūrybinės energijos koncentracija. Ji gali nulemti intensyvesnes naujų savirealizacijos galimybių paieškas bei motyvuotą žmonių saviraiškos skatinimą.

Nors 2013 - aisiais dažnai atrodys, kad aplink daug problemų, nevertėtų to dramatizuoti - tokiose aplinkybės tiesiog bus įgyvendinami mums visiems labai svarbūs uždaviniai. Kartais atrodys, kad esame išduoti ar palikti vieni spręsti problemas, kurias lengviau išgyventi drauge. Tačiau optimizmo potencialas mumyse didelis, savyje tikrai rasime jėgų nepulti į kraštutinumus. Verčiau būkime atviri bet kokioms permainoms ir naujoms idėjoms - metai labai palankūs tobulėjimui.

Praeityje buvo priimti rimti finansiniai įsipareigojimai, nepriklausomai nuo to, ar mes to norėjome, ar ne. Tačiau galima teigti, kad viskas, kas siejama su materialine padėtimi, gali būti teisinga, net jei mums tai nepatinka. Kadangi mes tik žmonės, o mūsų pasaulio matymas ne visada tikslus, todėl dažnai priešinamės aplinkybėms, kurių nesuprantame. To pasekmė - skolos, kurias vienokiu ar kitokiu būdu reikia grąžinti.

Visus šiuos metus stenkimės išlaikyti aukštą profesinį lygį. Šiemet vertingiausi asmeninės politikos principai - nepaleisti iš rankų to, ką jau turime, užuot siekus nepasiekiamo ar viską radikaliai keitus. Didžiausius pokyčius reikėtų pradėti savo sielose. Tik tobulėdami tapsime stipresni. Pagrindinė šių metų užduotis - rasti naują savo egzistencijos prasmę ir išmokti besąlygiškai mylėti. Tai nebus lengva. Tiesa, mylintiems metai bus geri. Jei tik mylėsite visa širdimi, o ne žaisite ar imituosite šį taurų jausmą.

MERKURIJAUS PERIODAS

(gruodžio 21 d. - vasario 12 d.)

Nesmagu pranešti, tačiau iki pat vasario vidurio laukia nelinksmas laikas. Dėl nepateisintų lūkesčių atsiras stipriai, nusivylusiųjų esama situacija, kils noras pasipriešinti kažkieno norams bei planams. Gali atrodyti, kad nebesugebame pasimokyti iš savo klaidų. Gera žinia - šie neramumai ilgai nesitęs. Kita vertus, tai puikus metas protinį darbą dirbantiems ir intelektualiems žmonėms. Kaip tik dabar turėtume pradėti geriau orientuotis daugybėje reiškinių, ardančių mūsų gyvenimo darną, o susikaupę - atrasti savyje jėgų ir minčių, padėsiančių nugalėti iškilusius sunkumus. Pagaliau atėjo laikas kiekvienam suvokti, kad net minioje svarbus asmeninis apsisprendimas. O kad sektųsi, būtina atsikratyti visada. mums taip patogaus abejingumo, pasikliauti savo nuojauta ir tikėti ateitimi.

VENEROS PERIODAS

(vasario 12 d. - balandžio 5 d.)

Šiuo laikotarpiu gali lydėti nepastovumo ir nerimo pojūtis. Jis veiks tiek santykius, bendravimą, tiek darbą, verslą, kūrybą. Nauja Lietuvos valdžia greičiausiai laikysis naujų prioritetų, gali šlietis prie naujų globėjų. Sumažėjęs žmonių saugumo pojūtis atneš nenumatytų pokyčių. Vėl gali iškilti asmeninės laisvės problemų. Turėsime ieškoti pusiausvyros tarp daugybės norų tam, kad patirdami kuo mažiau streso galėtume kažko siekti. Reikia suvokti, kad mūsų gyvenime čia, Lietuvoje ir neišvengiamai kažkas turi keistis — tai rodo ir vienas besibaigiantis Lietuvos transformacijos ciklas. Gali kilti problemų bandant išsaugoti tai, ką turime Tai karminis išbandymas mūsų tautos brandumui ir tvirtumui. Privalome jį išlaikyti.

MARSO PERIODAS

(balandžio 5 d. - gegužės 27 d.)

Kaip tik šiuo periodu turėtume labai vengti nesąžiningų veiksmų (ypač juridinėje sferoje), neturėtume pasiduoti viliojantiems pasiūlymams, jei jie prieštarauja teisėtumui ir sveikam protui. Būtina išlikti budriems sudarinėjant svarbius sandėrius - jei leisimės apgaunami, apvagiami, ši skaudi pamoka gali labai brangiai kainuoti. Svarbu neprarasti atidumo tiems, kam patikėjome bendrų tikslų įgyvendinimą - tarp jų gali atsirasti tokių, kurių „nešvarios rankos". Šiuo metu dėl kai kurių svarbių žmonių nesąžiningumo galime daug prarasti. Todėl specialiosios tarnybos turėtų atidžiau stebėti „atsakinguosius".

Beje, šis metas palankus, diegti naujas idėjas ar technologijas bandyti stabilizuoti materialinį pagrindą rimtiems tikslams įgyvendinti. Jei pasiseks, mūsų šalis jgaus daugiau finansinių ir komercinių jėgų. Kita vertus, prireiks daug vyriškų jėgų ir moteriškos intuicijos, norint užtikrinti esamą padėtį. Teks susitikti su pasaulyje svarbiais žmonėmis, siekiant pagerinti visų mūsų finansines perspektyvas. Juridiniai klausimai šiuo etapu turėtų išsispręsti palankiai. Visgi mums seksis net ir tada, kai jau atrodys, kad išeities nėra.

JUPITERIO PERIODAS

(gegužės 27 d. - liepos 18 d.)

Šis metas - itin atsakingas: turime suvokti, kad būtina ieškoti lėšų, tam, jog padėtume silpnesniems už save. Sustiprės humanizmo ir dvasingumo poreikis. Itin aktualia gali tapti labdaringa ar švietėjišką veikla. Jupiterio periodu pasirašyti svarbūs susitarimai gali būti labai sėkmingi tiek finansine, tiek ir dvasine prasme. Tikėtiną, kad atgausime pinigus, kuriuos jau seniai buvome palaidoję — tai sustiprins bendrą finansinį stabilumą. Geriausia politika šiuo metu - vengti aštrių permainų, griovimo. Turėtume ieškoti kompromisų bei laikytis jau ankščiau prisiimtų įsipareigojimų. Turėtume pasistengti neįsivelti į rizikingus projektus. Jei duosrfme kitiems - gausime ir patys.

SATURNO PERIODAS

(liepos 18 d. rugsėjo 8 d.)

Jeigu šiuo laikotarpiu imsimės atsakomybės už savo ateitį tai tikrai sugebėsime įgyvendinti pokyčius kurie ekstremaliai būtini ir labai svarbūs tai ypač aktualu dirbantiems sveikatos apsaugos srityje. Daugiau, dėmesio skirkime dvasiniams dalykams. — taip įgausime papildomų jėgų sprendžiant gyvybiškai aktualias problemas. Tiesa, dėl nesąžiningumo galime sulaukti ypač skaudžių pasekmių tiek visuomeninėje veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose. Saturno periodu tik išmintingi sprendimai padėtų išvengti nepageidautinų ir žlugdančių  įtakų. Labai svarbi taps savikontrolė ir asmeninė atsakomybė. Sėkmė lydės dirbančius mokslo srityje, leidyboje. Bet kuriuo atveju, net menkiausi pozityvūs pokyčiai pareikalaus daug pastangų ir atkaklumo. Pats laikas nusiteikti sunkiam darbui.

URANO PERIODAS

(rugsėjo 8 d. spalio 30 d.)

Rudenį galima finansinė sėkmė nekilnojamojo turto srityje, santykiuose su darbdaviais, taip pat diegiant naujas technologijas, realizuojant humanitarinius projektus. Versle bus ženklus pinigų pagausėjimas, tai pajus ir fiziškai dirbantys. žmonės. Gali atsigauti nekilnojamojo turto rinka - ateina netikėtas gerbūvio augimo laikotarpis. Pastebimos taps ir dvasingumo augimo tendencijos. Galimas religinių bendruomenių veiklos suaktyvėjimas ar padidintas domėjimasis dvasinėmis praktikomis. Sėkmė lydės nekilnojamojo turto agentus, finansinius magnatus aukštųjų technologijų specialistus, o taip pat žmones, gyvenančius iš savo fizinių sugebėjimų - sportininkus, šokėjus. Jei užsiimate verslu, šis laikas taip pat palankus jį plėtoti.

NEPTŪNO PERIODAS

(Spalio 30 d. - gruodžio 21 d.)

Palankus laikas realizuoti finansinius planus ir į gamybą diegti naujas technologijas. Jei šie žingsniai bus apgalvoti, o ne skuboti, tuomet galimas ženklus finansinis pakilimas visos šalies ekonomikos mastu. Laikas ypač palankus importo - eksporto srities specialistams, jų veiklai. Sustiprės pozityvių tendencijų turintys ryšiai (ypač prekybiniai) su kaimynais. Metų pabaigoje pabandykime blaiviai ir skrupulingai kritiškai (bei savikritiškai) įvertinti susidariusią šalies situaciją savo žmogiškąjį bei profesinį indėlį jos kontekste. Ir atmetę iliuzijas ir romantiškas svajones, pasitelkime sveiką protą ir pasistenkime rasti ar bent numatyti veiksmingus bei visiems priimtinus sprendimus, galinčius nulemti šalies gerovę 2014 metais.

Numerologinė prognozė 2013 metams 

Metų skaičius - 6

Tai meilės, grožio, harmonijos ir pasiaukojimo skaičius. Taro kortų kaladėje jis reiškia „įsimylėjusius” ir simbolizuoja meilę, pasirinkimą bei įsipareigojimus. Galima spėti, kad kiti metai bus palankūs tarpusavio santykių puoselėjimui, šeimos vertybių gryninimui, žmonėms, kuriantiems grožį, atliekantiems visuomenei naudingą darbą. Medicinos darbuotojams, menininkams jie bus itin svarbūs. Ateinančiais metais vertėtų pagalvoti ne vien apie save, tačiau ir atverti akis plačiau bei įžvelgti aktualius, jaudinančius ir spręstinus šeimos bei visuomenės interesus.

Galime tikėtis sklandumo tarpusavio supratimo plotmėje, bendravime, kūrybinėje saviraiškoje. Tikrai pasitaikys progų aktyviai reikšti ir ginti savo įsitikinimus, tiesas, idėjas bei vertybes. Pasisekimo sulauks puoselėjantys užuojautos, meilės, gėrio, taikos ir vienybės idėjas. Kaip tik su jomis gali būti siejamos sėkmingos kitais metais vyksiančios svarbios socialinės iniciatyvos ar projektai. Egoistiniai, savanaudiški siekiai, agresija, aistrų bei malonumų vaikymasis, besaikio smalsumo bei vartojimo propagavimas daugeliui žmonių gali nebeatrodyti taip patraukliai ir viliojančiai kaip anksčiau. Tiek visuomenė, tiek kiekvienas individas gali pajusti atmetimą šiems tuštiems dalykams. Gali būti, kad su šiais pojūčiais susiję karminiai procesai, ribojantys energijos teikimą paviršutiniškų malonumų mėgėjams. O kad apsivalytume, teks susikoncentruoti j nesavanaudiškos meilės bei dvasingumo paieškas.

PASTABA: tikėti šiomis prognozėmis—kiekvieno pasirinkimo reikalas.

Orginalūs žurnalo puslapiai:

Dabar svetainėje

Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėra

Aš Facebook'e