Antradienis, gruodžio 10, 2019

Asmeniniai amuletai, švytuoklės ir mandalos

Gaminame asmeninius amuletus, švytuokles ir mandalas:

  • Vardinis apsauginis amuletas gaminamas ir skiriamas konkrečiam žmogui parenkant runas, kurios šiuo metu jam yra reikalingiausios. Pavyzdžiui: apsaugai nuo blogos akies, apsaugai kelionėje, sveikatai, meilei, pinigams ir t.t. Šalia parašomas vardo reikšmių runomis aprašymas.
  • Švytuoklės biolokacijai gaminamos parenkant ir naudojant įvairius akmenis ir kristalus pagal individualų užsakymą.
  • Mandalos yra kuriamos asmeniškai žmogui, naudojant būtent jam tinkančias harmonizuojančias, gydančias arba apsaugines vibracijas, kurios parenkamos pagal žmogaus vardą, gimimo datą ir situaciją, dėl kurios jam reikalinga mandala. Kiekviena mandala yra įkraunama. Šalia mandalos pridedamas aprašymas su numerologine analize ir asmeninės mandalos meditacija.


Dėl asmeninių amuletų, švytuoklių ir mandalų rašykite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Parašykite kokiu tikslu norite amuleto, švytuoklės ar mandalos ir daugiau apie savo situaciją. Aptarę informaciją detaliau mes parinksime tinkamiausias medžiagas, pasiūlysime kainą ir susitarsime dėl gamybos.

Aš Facebook'e